کتــابخانه شهدای دره مرادبیگ

کتــابخانه  شهدای دره مرادبیگ

به نام صاحب کاملترین کتاب
ازچشمه سار عشق می آیم
درکوزه ام نور است
درکوله بارم عطر آگاهی
دردست هایم آفتاب صبح بیداری
خداوندا سپاسگذاریم کتاب عطا فرمودی و ماکه عاشق ترین هستیم
کتابدار نمودی.

طبقه بندی موضوعی

۵ مطلب در آبان ۱۳۹۷ ثبت شده است

5.gif


قابل توجه مراجعین محترم

به اطلاع می رساند به مناسبت روز کتاب و کتاب خوانی کتابخانه

 شهدای دره مراد بیگ در روز

پنج شنبه و شنبه به  مورخ 97/8/24 و 97/08/26عضویت رایگان می پذیرد.

5.gif  • الهام نظری منظور

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، الهام نظری منظور؛ مسئول کتابخانه شهدای دره مرادبیگ همدان ، از برگزاری کارگاههای آموزش مهارت های زندگی با همکاری اداره سلامت سازمان اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری همدان و پایگاه بسیج برادران منطقه دره مرادبیگ در سالن اجتماعات این کتابخانه خبر داد.
نظری منظور اظهار کرد :این کارگاه آموزشی با حضور خانم اسفندیاری مشاور اداره سلامت سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان برگزار شد ، که در ابتدا به دلیل بروز عصابانیت و ریشه آن و ایجاد خشم در شرایط  بحرانی و سپس به بیان مهارت حل مساله در وضعیت بحرانی و ارائه راهکارههای درمانی و روش های برخورد پرداخته شد.

در ادامه در این کارگاه به ابعاد خشم ازدریچه اسطوره یا حقیقت،نگاه شد و با استفاده از مهارت های حل مشکل و آشنایی با مضررات ، فواید عصابانیت و خشم و استفاده از مهارت همدلی و احترام متقابل و مهارت خوب گوش دادن و شنیدن ، کنترل خشم به حاضرین آموزش داده شد.
درپایان این نشست کتاب ( من دیگر ما)، اثر محسن عباسی ولدی توسط خانم رضوانه کریمخانی 
از اعضاء فعال بزرگسال معرفی گردید، خانم کریمخانی با اشاره به شعار بنیادین این کتاب : فرزندما ازما جدا نیست ، او خود ما است اما در اندازه کوچکتر، بازی از زندگی کودک حذف شدنی نیست ،آنچه در دست ماست ، انتخاب بازی است ، امروزه با ورود  وسایل مدرن برای سرگرم کردن کودکان بحث درباره بازی ضرورت بیشتری پیدا کرده است و در ادامه به حاضرین مطالعه این کتاب پیشنهاد گردید.

  • الهام نظری منظور

Image result for ‫هفته کتاب و کتابخوانی‬‎

Image result for ‫هفته کتاب و کتابخوانی‬‎

Image result for ‫هفته کتاب و کتابخوانی‬‎

  • الهام نظری منظور

Image result for ‫متحرک  کتاب جدا کننده متن‬‎

باهمکاری کتابخانه شهدای دره مراد بیگ انجام می شود؛برگزاری کارگاههای آموزش مهارت های زندگیمسئول کتابخانه شهدای دره مراد‌بیگ همدان گفت: کارگاه‌های آموزش مهارت های زندگی به صورت رایگان در سالن اجتماعات کتابخانه شهدای دره مرادبیگ برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، الهام نظری‌منظور، مسئول کتابخانه شهدای دره مرادبیگ همدان، از برگزاری کارگاه‌های آموزش مهارت‌های زندگی با همکاری اداره سلامت سازمان اجتماعی، فرهنگی و گردشگری شهرداری همدان و پایگاه بسیج برادران منطقه دره مرادبیگ در سالن اجتماعات این کتابخانه خبر داد.
نظری‌منظور با بیان این مطلب که کارگاه‌های آموزش مهارت‌‌های زندگی با هدف توانمند سازی خانواده برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اختلالات رفتاری و ارتقاء سطح سلامت ، بهداشت روان در دستور کار قرار گرفته است، اظهار داشت: آموزش یکی از استراتژی‌های مهم برای دستیابی به سرمایه انسانی است، به همین منظور تصمیم گرفتیم که با همکاری اداره سلامت سازمان اجتماعی ، فرهنگی و گردشگری شهرداری همدان، و با استفاده از کارشناسان مجرب این سازمان ، کارگاه‌های متنوعی در سالن اجتماعات این کتابخانه برگزار شود.
وی با اشاره به برگزاری اولین کارگاه آموزشی در این کتابخانه ادامه داد: در فرایند تربیت فرزندان عوامل متعددی نقش دارد که خانواده مهمترین عامل است،  ضروری است که والدین به مطالعه اهتمام ورزند، چراکه برای انجام هر عملی ، دانش و مهارت خاص آن مورد نیاز است واین کارگاه آموزشی به دنبال تقویت مهارت‌های زندگی و فرزندپروری در خانواده ها است .

همچنین در این کارگاه راهکارها و نکات کلیدی در زمینه نوع رفتار با کودکان بیان شد و  پرسش و پاسخ بخش پایانی این نشست بود.
Image result for ‫متحرک  کتاب جدا کننده متن‬‎


Image result for ‫متحرک  کتاب جدا کننده متن‬‎
  • الهام نظری منظور

جدا کننده متن وبلاگ لاينر وبلاگ

جدا کننده متن وبلاگ لاينر وبلاگ

جدا کننده متن وبلاگ لاينر وبلاگ

جدا کننده متن وبلاگ لاينر وبلاگ

  • الهام نظری منظور